בית  /  הבלוג  /  ילד ראשון? 4 דברים שכדאי לדעת

ילד ראשון? 4 דברים שכדאי לדעת

ילד ראשון? 4 דברים שכדאי לדעת

להפוך להיות הורים זה שוק מאוד גדול, וזה נכון בין אם אתם הורים יחסית צעירים ובין אם אתם יותר מבוגרים מהממוצע. אומנם זה נכון שיש לא מעט הכנות שתוכלו לעשות לקראת העניין, אך יש גם לא מעט דברים שיפתיעו אתכם. מה בכל זאת ניתן לעשות? והאם יש דברים שכדאי לדעת עוד לפני שהתינוק מגיע? 

1.    זה קורה לכולם: נדמה לכם שאתם הורים גרועים? שאתם לא מבינים מה התינוק שלכם צריך ואיך תוכלו לדאוג ולו? אתם לא לבד. כל ההורים מרגישים כך, ובמיוחד כשנולד להם הילד הראשון, כך שאין ספק במקרה הזה צרת רבים חצי נחמה. 

2.    בסוף זה עובר: אתם תהיו עייפים כפי שלא הייתם מעולם ועל כל אחד מאתנו העייפות משפיעה בדרך אחרת. עם זאת, אתם חייבים לזכור שזה עובר. אומנם ייקח קצת זמן והאתגר יהיה קשה, אך בסופו של דבר יום אחד התינוק פשוט יישן לילה שלם וגם אתם. 

3.   סבלנות ועוד סבלנות: אתם ידועים בתור אנשים חסרי סבלנות בדרך כלל? מתעצבנים בקלות ולא מסבירים את עצמכם יותר מפעם אחת? עכשיו זה הזמן לשנות את ההרגל הזה, לנשום עמוק ולהבין שבלי סבלנות זה פשוט לא ילך. 

4.    דברו אל התינוק שלכם: כל מה שהתינוק שלכם רוצה בסופו של דבר זה להרגיש בטוח. דברו אליו, חבקו אותו ותראו איך עם הימים שחולפים ובלי שתשימו לב, נוצר ביניכם קשר שאי אפשר לנתק. 
 

תינוק זה אתגר אך אם תלמדו להיות קשובים ורגישים אתם תהיו הורים נפלאים, מרוצים ומלאים באהבה. 
ניתן למצוא מוצרים מדהימים לתינוקות כאן באתר ישראפייס

x

#{title}

#{text}

#{price}